Ogłoszenia parafialne na XXIV niedzielę zwykłą 12 września 2021

1. Zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek po Mszy Św. i na nabożeństwo do św. Antoniego w czwartek po Mszy Św. To nabożeństwo jest w ramach przygotowania nas do Misji Świętych i do Jubileuszu konsekracji kościoła. Przy ołtarzu św. Antoniego można składać swoje intencje, które będziemy omadlać podczas tego nabożeństwa.

2. W środę 15 września odbędzie się pielgrzymka do Kapliczki w „Dolince”. Wyjście z placu koło kościoła o godz. 15.00. Po dojściu na miejsce zostanie odprawiona Msza Św. a po niej ognisko. Informacja dla zainteresowanych: droga jest trudna, ale do przejścia. Zapisy w zakrystii, na plebanii lub u p. Wandy Kuca.

3. W sobotę 18 września odbędzie się piesza pielgrzymka z Pieniężna do Sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego w Chwalęcinie. Zgłoszenia na to wydarzenie zbawcze można składać u o. Grzegorza, u p. Basi Duda oraz u p. Jarosława Skiby. Przewidywalny koszt pielgrzymki (autokar powrotny, wyżywienie) ok. 15 zł.

4. Zachęcamy do włączenia się do naszego wspólnego projektu: „Droga krzyżowa – ODNOWA”. Możemy zdradzić, że 3 obrazy drogi krzyżowej są już „zaadoptowane” przez sponsorów, którzy chcą pozostać anonimowi. Wpływają również wpłaty na konto parafialne. Widać, że projekt żyje, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i wierzymy, że dzięki Bożej łasce i ludziom dobrej woli, czyli Wam kochani Parafianie, uda się ten projekt zrealizować. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. W piątek po Mszy Św. spotkanie z Liturgiczną Służbą Ołtarza – sekcja dorosłych.

6. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Nadzieja Gowkielewicz, Marcin Bednarczyk i Genowefa Chrościcka z Pakosz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary złożone tu w kościele i na naszym parafialnym koncie. Dziękujemy również za kwiaty, które upiększają naszą świątynię.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.


Dziś:
27 10 2021

300 dzień roku

Kalendarium

< 2021 >
Wrzesień 26
  • 26
    Brak wydarzeń

Msze święte

Msze św. w naszym kościele są odprawiane:
– w tygodniu o godz. 18:00

– w niedziele i kościelne uroczystości w godz.:
7:30, 10:00, 12:00, 18:00

Msze święte

Msze św. w naszym kościele są odprawiane:
– w tygodniu o godz. 17:00

– w niedziele i kościelne uroczystości w godz.:
7:30, 10:00, 12:00, 18:00