Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę zwykłą 06 listopada 2022

NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

06 LISTOPADA 2022

1. Decyzją władz zakonnych, z dniem 7 listopada 2022, o. Godfryd zostaje przeniesiony do Domu Misyjnego w Warszawie w celu przygotowania się na wyjazd na misje (z racji tego, że nie ma jeszcze decyzji Przełożonego Generalnego, gdzie o. Godfryd pojedzie na misje, w związku z tym nie podajemy więcej szczegółów). O. Godfrydzie, Bóg zapłać za wszystkie odprawione msze święte, wygłoszone kazania, udzielone sakramenty. Za każdą Eucharystię oraz za każdą łaskę, którą dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana w naszej parafii. Na czas przygotowania i wyjazdu na misje, życzymy Ci Ojcze światła Ducha Świętego i Matczynej opieki oraz zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. Jeśli ktoś chciałby wspomóc finansowo o. Godfryda w jego przygotowaniu na wyjazd na misje, można to uczynić, składając swoje ofiary do puszek na końcu kościoła.

2. W miesiącu listopadzie, w sposób szczególny modlimy się za zmarłych. Codziennie odprawiamy Msze Św. w int. zmarłych polecanych nam w Mszach Listopadowych a do wtorku włącznie modlimy się na różańcu o godz. 16.30 za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Również do wtorku można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za duszę w czyśćcu cierpiące za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.

3. Dzisiaj zapraszamy wszystkich parafian na wspólną modlitwę różańcową za naszych zmarłych na cmentarzu o godz. 15.00.

4. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia we wtorek po Mszy Św.

5. W piątek obchodzimy Święto Niepodległości. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.30, 10.00 – za Ojczyznę i o 12.00. Tego dnia nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od mięsa. Życzymy smacznego!

6. W przyszłą niedzielę – 13 listopada – zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania, na Msze Św. o godz. 12.00. Obecność obowiązkowa. Informujemy i zapraszamy naszą młodzież na „Przystań młodych w drodze do nieba”, która odbędzie się 19 listopada 2022 w Mrągowie. Szczegóły i zapisy w niedzielę (13.11.) na spotkaniu po Mszy Św.

7. Cały czas zachęcamy do włączenia się do naszego wspólnego projektu: „Droga krzyżowa – ODNOWA”. Wierzymy, że dzięki Bożej łasce i Wam kochani Parafianie, uda się ten projekt zrealizować do końca. Dotychczasowym ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Do wieczności odszedł Andrzej Butkiewicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary złożone tu w kościele i naszym parafialnym koncie.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.

19 04 2024