OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
26 KWIETNIA 2026
1. W dzisiejszą niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Prośmy Pana żniwa aby nigdy nie zabrakło robotników na niwie Pana.
2. W piątek rozpoczynamy miesiąc maj, w którym oddajemy szczególną cześć NMP. Nabożeństwa majowe odprawiać będziemy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) o godz. 17:30 a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00. Chyba, że zostanie podane inaczej w ogłoszeniach.
3. W piątek – 1 maja – I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. oraz nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Odwiedziny chorych odbędą się 8 i 9 maja.
Od dnia 1 maja 2026 r. zmienia się zarząd Polskiej Prowincji Zgromadzenia Słowa Bożego. Przełożonym prowincjalnym zostaje o. Tomasz Bujarski SVD wraz z nową Radą Prowincjalną.
4. I sobota miesiąca oraz przeniesiona uroczystość NMP Królowej Polski – 2 maja. Msze Św. zostaną odprawione o 7: 30, 10: 00 (po Mszy Św. nabożeństwo majowe) i 12: 00. Wieczorem Msze Św. niedzielne w Żugieniach i Różańcu.
5. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca – Msze Św. zostaną odprawione o 7: 30 (po Mszy Św. nabożeństwo majowe i wymiana tajemnic różańcowych), 10: 00 (w intencji Ojczyzny), 12: 00 (w intencji tegorocznych maturzystów).
6. W dniach od 22 do 23.05.2026 organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium MB Kodeńskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału i zapisywania się na to wydarzenie u p. Barbary Dudy.
7. Do wieczności odszedł Stanisław Miliński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone tu w kościele i naszym parafialnym koncie.
9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu